Látal odmietol ponuku viesť Slovan Bratislava

Na snímke tréner Radoslav Látal. Foto: FOTO TASR/Milan Kapusta

Bratislava 2. augusta (TASR) - Český futbalový tréner Radoslav Látal nepovedie účastníka Fortuna ligy ŠK Slovan Bratislava. Podľa portálu efotbal.cz odmietol ponuku od predsedu predstavenstva klubu Ivana Kmotríka mladšieho.

Látal naposledy pôsobil v najvyššej poľskej súťaži, s Piastom Gliwice skončil v predchádzajúcej sezóne na druhom mieste za majstrovskou Legiou Varšava. V minulosti už Látal na Slovensku pôsobil, keď viedol MFK Košice.

Po prehre 0:2 v 3. kole Fortuna ligy na ihrisku Podbrezovej skončil na lavičke Slovana po necelom roku cyperský tréner Nikodimos Papavasiliou. Vedením A-mužstva bol zatiaľ dočasne poverený kouč staršieho dorastu Slovana kategórie U19 Vladimír Koník.