Hamšík po prvej prehre Neapola: Nebolo nám súdené skórovať

Na archívnej snímke slovenský futbalista Marek Hamšík z SSC Neapol sa raduje po svojom góle. Foto: TASR/AP

Bergamo 3. októbra (TASR! - Futbalisti SSC Neapol prišli o tohtosezónnu nezdolateľnosť. V 7. kole talianskej Serie A prehrali v Bergame s Atalantou 0:1 a v tabuľke strácajú na vedúci Juventus Turín štyri body. Rozhodujúci gól padol už v deviatej minúte, jeho autorom bol Andrea Petagna. Slovenský reprezentant Marek Hamšík odohral v drese Neapola celé stretnutie.

"Bol to smolný gól. Mali sme minimálne tri šance, no gól sme nedali. Musíme si však priznať, že celkovo to z našej strany nebol najlepší duel. Bolo tam veľa nepresností, viazla nám súhra. Škoda, že sme nezvládli posledný duel pred reprezentačnou prestávkou," povedal pre svoju oficiálnu webovú stránku Hamšík, ktorý sa v pondelok presunul na zraz národného tímu do Senca pred duelmi kvalifikácie MS proti Slovinsku (8. októbra v Ľubľane) a Škótsku (11. októbra v Trnave).