Deti k Štúrovmu jubileu

thumbnail

Trnavský samosprávny kraj a Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave vyhlasujú literárnu súťaž vo vlastnej literárnej tvorbe Slovensko očami detí pri príležitosti dvojstého výročia narodenia Ľudovíta Štúra. Na súťaži sa môže zúčastniť každé dieťa vo veku do pätnásť rokov, ktoré žije na Slovensku, prácou v poézii alebo próze písanou po slovensky. Námet je ľubovoľný (potulky po Slovensku, zážitky z prázdnin, krásy Slovenska), rozsah maximálne tri strany formátu A4, pričom text musí byť napísaný iba na počítači. Prácu treba odovzdať v elektronickej forme na adresu: detske@kniznicatrnava.sk a jeden vytlačený exemplár treba zaslať na adresu:

Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave, Rázusova ul. 1, poštový priečinok 29,918 20 Trnava do 31. októbra 2015.  Súťaž je neanonymná, preto na každú prácu treba  uviesť: meno, priezvisko, vek, bydlisko alebo adresu školy, ktorú súťažiaci navštevuje. Víťazné práce budú uverejnené v časopise mladých čitateľov Čaruška  č. 2/2015 a ich autori ocenení diplomom a knižnými cenami. Viac informácií na: detske@kniznicatrnava.sk, 033/5511782,  kl. 15.

(r)

 Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.