Medzinárodný tábor Matice slovenskej 2018

thumbnail
Matica slovenská aj v tomto roku pripravila pre naše ratolesti letný tábor vo Vysokých Tatrách.
Využiť môžete týždňový pobyt a to v termíne od 8. - 15. júlaCena týždňového pobytu je LEN 190.- Eur. V cene je zahrnuté ubytovanie, strava, technické zabezpečenie, kompletný  program vrátane vstupov na atrakcie a nákladov na celodenný výlet.

Poďte s nami zažiť vzrušujúci týždeň v Tatrách! A čo k tomu potrebujete? Stačí len:

 

 • - starostlivo vyplniť prihlášku a zaslať nám ju mailom na adresu tabor@matica.sk
 • - zobrať si batoh a dobrú náladu

Tábor sa už tradične (je to už  27. ročník) koná v Škole v prírode Detský raj v Tatranskej Lesnej, ktorá je momentálne po rekonštrukcii a ponúka nám ubytovanie v 2-3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením, chladničkou a televízorom. Škola v prírode má aj nový wellness s vírivkou a jednou parnou a jednou suchou saunou.

Pripravený je bohatý program, ktorý uvádzame v priloženom plagátiku, v organizačných pokynoch nájdete množstvo zaujímavých a užitočných informácií. V prípade potreby sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť telefonicky alebo mailom (kontakty sú uvedené v priložených materiáloch).

Tešíme sa na Vás!

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE vrátane prihlášky do Tábora: 

Organizačné pokyny Tábora MS 2018

Propagčný plagátik Tábora MS 2018

PRIHLÁŠKA do Tábora MS2018

 3 Komentárov

 • Maroš

  Drahé ale krásne Slovensko... ale teraz vážne:

  Cena 190 EUR za týždenný tábor, 5x denne strava, aj s atrakciami vo Vysokých Tatrách je výrazne nižšia ako pri cenách komerčných táborov - nielen v Tatrách. Do Chorvátska chodím pravidelne 20 rokov a ešte som nepočul, že by 10-dňový pobyt stál 140 EUR. Najlacnejší apartmán /nie hotel/ pri mori stojí 75 EUR na deň.

 • Ján Červenák

  Len 190€...ale je to naše krásne Slovensko drahé...k moru cestovkou bez stravy sa dá za 140€...!!!

  • Ján Červenák

   10 dní + autobus + poistka...!!!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.