Jurský obytný park sa rozrastie

Ilustračná snímka Foto: Bencont

Svätý Jur 8. apríla (OTS) - Nové byty budované spoločnosťou Bencont Development sa nachádzajú v radových rodinných domoch, kde sú v ponuke dvoj až štvorizbové byty. Prízemný byt disponuje predzáhradkou s rozlohou od 47 m² do 271 m². V dvoch radových rodinných domoch sa nachádzajú dispozične dobre riešené štvorizbové byty s výmerou od 82 m² do 89 m² so samostatným plynovým kotlom. Každý byt je vybavený v bežnom štandarde, s jedným až dvoma parkovacími miestami v cene. Ku všetkým bytom prislúchajú priestranné terasy s možnosťou vonkajšieho stolovania a skladovacie priestory na príslušnom poschodí.

Rozloha nových tehlových bytov sa pohybuje od 48 m² do 89 m² a k dispozícii sú v cene od 89 850 € do 147 800 €. Všetky pripravované byty sú už v predaji. Ich kolaudácia sa predpokladá na jar 2016.

Jurský obytný park začala rozvíjať skupina Bencont v roku 2006, dnes sa v ňom nachádza 331 bytových jednotiek.

Bývanie vo Svätom Jure je cenenou kombináciou príjemného prírodného prostredia a rýchleho štvorprúdového komunikačného prepojenia s hlavným mestom. Dobrá dostupnosť do hlavného mesta je zabezpečená aj železničnými a autobusovými spojmi. Priamo v areáli Jurského obytného parku je autobusová zastávka pre spoje do Bratislavy a späť. Súčasťou tejto obytnej zóny je aj supermarket Terno s kaviarňou a nová materská škola. Pre podrobnejšie informácie o cenách a ďalších detailoch navštívte www.jursky-park.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.