Každý deň na Plese: Bývanie v Tatrách za neuveriteľné ceny

Foto: J&T REAL ESTATE

Bratislava 8. júna (OTS!) - Apartmány SMREK a PÁLENICA sa môžu stať vaším druhým domovom za neuveriteľné ceny - teraz už od 18 720 Eur.

Získajte komfortné rekreačné bývanie len na skok od Štrbského plesa alebo v Tatranskej Štrbe za zvýhodnené ceny a užívajte si bohaté možnosti trávenia voľného času v Tatrách. Poloha projektov prináša výhody po celý rok. Vychutnávať si môžete pozitívne účinky tatranských klimatických kúpeľov, relaxovať pri prechádzkach či člnkovaní na plese, objavovať krásy Tatier pri vysokohorskej turistike, navštíviť botanickú záhradu alebo sa kochať vyhliadkami. V neďalekej Veľkej Lomnici čaká na milovníkov golfu najväčší areál na Slovensku. Navštíviť môžete aj okolité aquaparky. Milovníkov zimných športov poteší výborná dostupnosť lyžiarskych svahov a bežkárskych tratí.

Apartmánový dom SMREK na Štrbskom Plese ponúka 33 komfortných bytov, PÁLENICA v Tatranskej Štrbe celkovo 42. Stačí si už len vybrať ten svoj a Tatry sa môžu stať druhým domovom pre vás i vašich známych...

Viac informácií o cenách a pôdorysoch nájdete na stránkach www.apartmanysmrek.sk a www.apartmanypalenica.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.