R. KALIŇÁK: Sme tehotní, sviatky strávime doma v pokojnom režime

Na snímke podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák Foto: TASR – Štefan Puškáš

Bratislava 24. decembra (TASR) – Šéf rezortu vnútra strávi tohtoročné vianočné sviatky doma, v kruhu rodiny. Spolu s manželkou totiž už v januári budúceho roka očakávajú prírastok do rodiny, a tak sa spolu pripravujú na túto radostnú udalosť. TASR to prezradil minister vnútra Robert Kaliňák.

„Keď môžem hovoriť v pluráli, tak sme vo vysokom štádiu tehotenstva, termín máme v januári. Som adekvátne nervózny a Vianoce plánujeme stráviť doma v pokojnom režime,“ povedal Kaliňák.

Minister pritom už jedného štvorročného synčeka má. „Pokúsim sa preniesť zodpovednosť aj na neho a verím, že bude natoľko rozumný, že tatkovi pomôže,“ doplnil.

Ako priznal ďalej, prekáža mu najmä fakt, že ako minister vnútra je zvyknutý veci riadiť a mať ich pod kontrolou. „Svojimi rozhodnutiami však o ženských veciach nerozhodujeme, takže som do veľkej miery bezmocný, som tu pomocný personál, takže túto novú pozíciu sa snažím dostať do krvi a byť aspoň trošku nápomocný,“ dodal minister.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.