Hamšík po víťazstve nad Veronou: Bolo len otázkou času

Na archívnej snímke hráči Neapola Foto: TASR/AP

Neapol 11. apríla (TASR) - Futbalisti SSC Neapol v základnej zostave s Marekom Hamšíkom triumfovali v nedeľu v dueli 32. kola talianskej Serie A nad Hellasom Verona hladko 3:0. Slovenský stredopoliar hral do 79. minúty a podľa informácie na jeho oficiálnom webe mal špílmacher slovenskej reprezentácie prsty vo všetkých góloch domácich.

Už v prvom polčase poslali favorita do dvojgólového vedenia Manolo Gabbiadini a Lorenzo Insigne z pokutového kopu, po prestávke potvrdil víťazstvo Neapola proti oslabenému súperovi Jose Callejon. "Partenopei" strácajú na druhom mieste tabuľky na lídra Juventus Turín šesť bodov.

"Od úvodných minút sa hralo pod našou taktovkou. Dostávali sme sa do šancí, bolo len otázkou času, kedy začneme dávať góly," uviedol Hamšík a dodal: "Keby sme premenili všetky naše šance, mohli sme vyhrať aj vyšším rozdielom. Sme radi, že sme dobrou hrou a ziskom troch bodov potešili našich fanúšikov."