Pomôžte pri objasnení krádeže v Topoľčanoch

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Topoľčanoch žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po osobách (na snímke), ktoré by mohli prispieť k objasneniu krádeží v meste. Foto: TASR

Topoľčany 28. novembra (TASR) - Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Topoľčanoch žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po osobách, ktoré by mohli prispieť k objasneniu krádeží v meste. V sobotu 25. novembra okolo 11. hodiny dopoludnia v predajni na Obchodnej ulici v Topoľčanoch prišlo ku krádeži peňaženky z riadne uzatvorenej priehradky ruksaku. Ten mala poškodená 69-ročná žena na chrbte, informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Nitre Renáta Čuháková. V peňaženke sa nachádzali okrem finančnej hotovosti aj doklady poškodenej, rôzne nákupné karty a bankomatová karta.

V priebehu vyšetrovania boli zabezpečené kamerové záznamy osôb, ktoré by mohli prispieť k objasneniu nielen tejto krádeže, ale aj ďalších krádeží, ktoré polícia v Topoľčanoch vyšetruje. Akékoľvek informácie k totožnosti osôb na záberoch, k ich pohybu alebo pobytu môžu občania podať polícii na telefónnom čísle 158, prípadne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.