V parku v Žiari nad Hronom pribudnú nové orientačné tabule

Ilustračná snímka. Foto: FOTO TASR/Alexandra Moštková

Žiar nad Hronom 23. februára (TASR) - V žiarskom Parku Štefana Moysesa pribudnú v budúcnosti nové informačno-orientačné tabule. Podľa primátora Petra Antala majú byť pomocou najmä pre tých, ktorí sem chodia z okolia.

"Prichádza sem stále viac návštevníkov. Zo všetkých strán chceme jasne označiť, čo sa v areáli nachádza. Je tam sad, kúpalisko, minizoo či športoviská," podotkol Antal.

Na doplnenie informačno - orientačných tabúľ schválili vo štvrtok (22.2.) žiarski poslanci v prvej zmene rozpočtu mesta na rok 2018 zvýšenie výdavkov v sume 5000 eur.

Park Štefana Moysesa sa stal v posledných rokoch v meste vyhľadávanou lokalitou. Poskytuje široké možnosti oddychu a zábavy nielen pre rodiny s deťmi, ale aj pre športovcov. Okrem minizoo, detského ihriska či workoutových prvkov sa tu nachádza aj novozaložený sad s pôvodnými ovocnými drevinami, zrekonštruovaný historický pavilón či drevený altánok, kde sa konajú sobáše.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.