VEĽKÁ NEHODA v Pustých Úľanoch: Zrazila sa sanitka s mikrobusom

Ilustračná snímka. Foto: TASR/AP

Pusté Úľany 11. júna (TASR) – Hasiči v pondelok zasahovali pri dopravnej nehode sanitky s mikrobusom za Sládkovičovom smerom na Veľké Úľany (okres Galanta). Išlo o vozidlo dopravnej zdravotnej služby.

Ako TASR informovala hovorkyňa Operačného strediska záchrannej zdravotnej služby SR Alena Krčová, "nehoda si vyžiadala štyroch ľahko zranených." Previezli ich do nemocnice v Galante.

Júlia Kedrová, krajská hovorkyňa hasičov uviedla, že sanitka sa nachádzala pri ceste za krajnicou a druhé vozidlo sa nachádzalo na vozovke. "Hasiči v spolupráci so zdravotníkmi z poškodeného sanitného vozidla poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby, ktorá sa dostavila na miesto udalosti. Na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia," doplnila hovorkyňa.

Na mieste zasahovali aj policajti, pričom k úniku prevádzkových kvapalín nedošlo. Po zdokumentovaní nehody políciou vozidlo odtiahli mimo vozovku.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.