NEVIDELI STE ROMEA? Je po ňom vyhlásené celoštátne pátranie

Na snímke 43-ročný Romeo Stojkovič z Trnavy, po ktorom je vyhlásené celoštátne pátranie. Okresný súd v Piešťanoch vydal na neho príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre prečin úverového podvodu. Romeo Stojkovič sa v mieste trvalého bydliska nenachádza a bolo zistené, že by mohol pracovať v Českej republike. Stojkovič je vysoký 166-170 centimetrov, má oválnu tvár, hnedé oči Foto: TASR - KR PZ v Trnave

Trnava 12. júna (TASR) – Polícia žiada občanov o pomoc pri vypátraní 43-ročného Romea Stojkoviča z Trnavy, po ktorom je vyhlásené celoštátne pátranie. Okresný súd v Piešťanoch vydal na neho príkaz na dodanie do výkonu trestu odňatia slobody pre prečin úverového podvodu. Romeo Stojkovič sa v mieste trvalého bydliska nenachádza a bolo zistené, že by mohol pracovať v Českej republike.

Stojkovič je vysoký 166-170 centimetrov, má oválnu tvár, hnedé oči. "Ak niekto muža videl, môže to oznámiť na políciu prostredníctvom linky 158," informovala v utorok trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.