Tipos hľadá dodávateľa stieracích žrebov za asi 6 mil. eur bez DPH

Ilustračná snímka. Foto: TASR

Bratislava 17. júla (TASR) - Národná lotériová spoločnosť Tipos hľadá dodávateľa, ktorý jej zabezpečí stieracie žreby pre okamžitú lotériu. Vyhlásila verejné obstarávanie. S víťazom plánuje uzatvoriť zmluvu na štyri roky, pričom Tipos odhaduje, že za tieto služby zaplatí šesť miliónov eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH).

"Predmetom zákazky sú tlačiarenské služby pre emisie stieracích žrebov okamžitých lotérií vrátane výtvarnej časti, symbolov, názvov, návrhov, obrázkov, vizuálnych zobrazení, interpretácií, grafiky, nákresov, fotografií, údajov, prvkov hry, zložiek hry, schém hry, metodológií hry a štruktúry výhry, dopravy a balenia a súvisiaceho softvéru a algoritmov s tým spojených s environmentálnymi aspektmi, v súlade so zadávacími podmienkami pre tlač žrebov, ako aj postúpenie súvisiacich licencií," priblížil Tipos v oznámení zverejnenom vo vestníku verejného obstarávania. Pre emisie žrebov spoločnosť určila aj potrebné typy papierov.

O víťazovi súťaže sa rozhodne na základe ponúknutej ceny, bude s ním uzatvorená rámcová dohoda. Zákazka má trvať v období 48 mesiacov.

Záujemcovia po splnení viacerých podmienok týkajúcich sa technickej a odbornej spôsobilosti môžu svoje ponuky predkladať do 22. augusta tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.