TRAGICKÁ DOPRAVNÁ NEHODA: Dodávka sa zrazila s kamiónom, vodič zomrel

Dopravná nehoda dvoch vozidiel, ku ktorej došlo v stredu predpoludním v katastri obce Rakovčík pri Svidníku, má jednu obeť. Na mieste zasahujú hasiči zo Svidníka. Foto: PZ SR - KR Prešov

Svidník 6. februára (TASR) - Dopravná nehoda dvoch vozidiel, ku ktorej došlo v stredu predpoludním v katastri obce Rakovčík pri Svidníku, má jednu obeť. Na mieste zasahujú hasiči zo Svidníka, cesta je momentálne uzavretá v oboch smeroch.

"Pri nehode došlo k zrážke dodávky a nákladného vozidla, pričom dodávka skončila po náraze mimo vozovky. Následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia rôzneho rozsahu. Hasiči vyslobodili zranenú osobu z dodávky pomocou hydraulického vyslobodzovacieho náradia, poskytli zraneným osobám predlekársku prvú pomoc a zabezpečili vozidlá proti vzniku požiaru," informovala Katarína Križanová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

Podľa hovorkyne skupiny Falck Kataríny Načiniakovej vodič dodávky pri zrážke utrpel devastačné poranenia nezlučiteľné so životom, privolaný lekár musel skonštatovať smrť.

"Vodič kamióna utrpel len ľahké poranenie v oblasti hornej končatiny. Bol prevezený do nemocnice vo Svidníku. Na mieste zasahovali posádky rýchlej lekárskej pomoci Svidník a rýchlej zdravotnej pomoci Stropkov," dodala Načiniaková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.