V GINO PARADISE Bešeňová sa odohral volejbalový maratón

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 21. júla (OTS) - Turnajom sa niesla napätá športová atmosféra, pretože vyhrať chcel každý. Pre tých, ktorí volejbal len sledovali bol pripravený aj zábavný animačný program so súťažami.

Ku letu neodmysliteľne patrí plážový volejbal. Aj tento rok sa stretli nadšenci tohto skvelého športu, aby si zmerali svoje sily na piesku v GINO PARADISE Bešeňová. Na dvojdňovom turnaji sa zúčastnilo 87 hráčov, ktorí tvorili 28 tímov. Spolu sa odohralo až 58 zápasov.

Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Som v Bešeňovej prvý krát, som nadšený z akcie, je tu skvelá atmosféra a vynikajúca organizácia, aká nebýva na turnajoch významnejšieho charakteru. Po turnaji sme mohli vyskúšať všetky atrakcie, neuveriteľný je bazén s umelými vlnami a určite sa sem vrátim, aby som vyskúšal prístrojové potápanie v Diving Centre,“ hovorí o akcii víťaz v kategórii „MIXY“ Michal Gréč zo Žiliny.

Víťaz mužskej kategórie, Stanislav Novák, tiež so spokojnosťou hodnotili úroveň turnaja. „S parťákom sme sa boli doslova vyblázniť na toboganoch, a tie nové bazény sú super!

AJ toto leto čaká všetkých v GINO PARADISE Bešeňová jedinečný program. Posledný júlový víkend prídu predviesť modely Ivety Haasovej na Art fashion show známe Slovenky. V auguste prídu do areálu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel s Johnym Perfectom, Hex a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.