Skip to content

Dnešný dátum:

sobota, 8 marca, 2025
Menu

Ministerstvo vnútra si prenajalo na 9 rokov budovu v centre Bratislavy

27 septembra, 2014
Menej ako minúta čítania minút čítania
Foto: Teraz.tv

Bratislava 27. septembra (TASR) – Ministerstvo vnútra SR si na deväť rokov prenajalo budovu v centre Bratislavy. Výška nájmu je dohodnutá na 28.000 eur mesačne, z toho necelých 7000 pôjde na energie a ďalšie služby. Nájom platí od 25. septembra, do konca tohto roku dostal rezort zľavu na samotnom nájomnom aj poplatkoch za energie a služby vo výške 70 percent. Vyplýva to zo zmluvy, ktorá je zverejnená v Centrálnom registri zmlúv.

„Budova sa bude využívať na technicko-organizačné zabezpečenie v súvislosti s implementáciou operačných programov Ministerstva vnútra SR v programovom období 2014-2020,“ informoval tlačový odbor ministerstva vnútra. V budove na Panenskej ulici budú podľa informácií z ministerstva sídliť zamestnanci operačných programov Efektívna verejná správa 2014-2020, Kvalita životného prostredia 2014–2020 a Ľudské zdroje.

Majiteľom budovy s úžitkovou plochou 1767 metrov štvorcových je spoločnosť Anziano, s.r.o., ktorá ju podľa listu vlastníctva kúpila v máji tohto roku. „Výber budovy bol realizovaný prieskumom trhu, v budove neplánujeme žiadne úpravy. Budova je kompletne technicky a kancelársky vybavená,“ informovalo ministerstvo vnútra.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

Podporte Slovenské národné noviny!

Ďakujeme za každú Vašu podporu, ktorá pomôže v činnosti našej redakcie.

Please enter a valid amount.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.

Redakcia odporúča

SLOVENSKO

Inzercia