Prievidza bude počas Vianoc pestrejšia a prekvapí aj deti

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Prievidza 7. novembra (TASR) - Pestrejšiu vianočnú výzdobu s novými prvkami a prekvapenie pre tých najmenších avizuje pre tohtoročné sviatky mesto Prievidza. Zrealizujú ju Technické služby mesta Prievidza. Jej zamestnanci s montovaním jednotlivých elementov začali už v týchto dňoch.

"Nové prvky vianočnej výzdoby budú na obyvateľov a návštevníkov Prievidze čakať na Bojnickej ceste, na Pribinovom námestí pred obchodným domom Elektrik a tiež na Švéniho ulici pred Priorom, kde bola zrekonštruovaná časť námestia," uviedol hovorca mesta Michal Ďureje. Doplnil, že po minuloročnej novinke v podobe rodinky snehuliakov je aj tento rok prichystané prekvapenie pre tých najmenších. "Bude ním 3D postava anjela, ktorá bude umiestnená práve v blízkosti farského kostola sv. Bartolomeja. Pestrejší bude aj hlavný vianočný strom na Námestí slobody," priblížil.

Vianočné osvetlenie a výzdoba budú v Prievidzi a v jej prímestských častiach kompletne namontované a prichystané k slávnostnému spusteniu 5. decembra. Súčasťou vianočného mesta bude tak, ako vlani aj mobilná ľadová plocha v jeho centre.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.