Na Veľkonočnú nedeľu zostanú pobočky bánk zatvorené

Ilustračné foto Foto: TASR/AP

Bratislava 3. apríla (TASR) - Počas veľkonočných sviatkov budú pobočky bánk na Slovensku fungovať obmedzene. Otvorené budú väčšinou vo vybraných nákupných centrách, všetky zatvorené zostanú na Veľkonočnú nedeľu.

UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia bude mať otvorené svoje pobočky dnes a v sobotu v nákupných centrách. Hovorkyňa banky Zuzana Ďuďáková dodala, že všetky pobočky zostanú úplne zatvorené v nedeľu.

Podobne aj Tatra banka otvorí svoje pobočky len v nákupných centrách. "Dnes, v sobotu a pondelok budú otvorené iba pobočky vo vybraných nákupných centrách. V nedeľu budú všetky pobočky zatvorené," priblížila hovorkyňa banky Zuzana Povodová.

Dnes môžu v nákupných centrách navštíviť pobočky bánk aj klienti VÚB banky a Slovenskej sporiteľne. "V piatok a sobotu je väčšina pobočiek otvorených. V nedeľu a pondelok sú skoro všetky zatvorené," spresnila hovorkyňa VÚB banky Alena Walterová.

V nedeľu svoje pobočky úplne zatvorí aj ČSOB banka. "K dispozícii je však 24 hodín telefonická linka - helpdesk elektronického bankovníctva a takisto helpdesk platobných kariet," uviedla hovorkyňa ČSOB Banky Zuzana Eliášová.

Bez obmedzení však bude fungovať online bankovníctvo. "Náš online banking bude užívateľom cez sviatky normálne dostupný. Avšak klienti musia myslieť na to, že všetky príkazy zadané od Veľkého piatka až do Veľkonočného pondelka budú z účtu odpísané až v najbližší pracovný deň, teda v utorok 7. apríla. Prístup k zostatkom na účte a všetko ostatné je naďalej plne funkčné," doplnila hovorkyňa Sberbank Slovensko Ľubomíra Chmelová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.