Škôlku v Prievidzi opravia za viac ako 50.000 eur

Ilustračná snímka Foto: TASR/Martin Baumann

Prievidza 9. júna (TASR) - Opravy fasády a ríms by sa mala v nasledujúcom období dočkať Materská škola (MŠ) na Ulici D. Krmana v Prievidzi. Radnica na dodávateľa prác už vyhlásila aj verejnú súťaž, ich cenu odhadla na 52.000 eur bez dane z pridanej hodnoty. Informoval o tom dnes hovorca mesta Michal Ďureje.

"V rámci rekonštrukcie škôlky je naplánovaná celoplošná oprava jej fasády a ríms tenkovrstvovou silikónovou omietkou. Rímsy sa obložia polystyrénom, na ktorý sa nanesie výstužná vrstva a tenkovrstvová silikónová omietka. Na pôvodnú brizolitovú omietku fasády sa nanesie penetrácia, vápennocementová omietka, výstužná vrstva a tenkovrstvová silikónová omietka," ozrejmil Ďureje.

Svoje ponuky na realizáciu rekonštrukcie budú môcť uchádzači predložiť do 29. júna, víťazom súťaže bude ten, ktorý ponúkne najnižšiu cenu. Rekonštrukcia MŠ, ktorú bude financovať samospráva zo svojich prostriedkov, by mala byť v zmysle výzvy dokončená do 60 dní od podpisu zmluvy o dielo.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.