Štedré gesto známeho návrhára! Šaty možno ušije aj vám

Foto: Boris Hanečka

Bratislava 22. októbra (OTS) - Jedna z vás si dokonca odnesie poklad – originál na mieru, priamo z dielne Borisa Hanečku.

Všetko čo musíte urobiť je nakúpiť v Bory Mall od soboty 24.10. 9:00 do nedele 25.10. 18:00 aspoň za 1 euro. S pokladničným dokladom sa zastavte na Informáciách centra, kde sa do súťaže jednoducho zaregistrujete. Šikovný dizajnér sa rozhodol spolu so svojimi slovenskými a českými kolegami priblížiť svoju módu širokej verejnosti. V rámci exkluzívnej prehliadky a spojenia pohybu, tanca či módy v kreáciách Fashion in motion 24. a 25.10. v Bory Mall vás okrem súťaže o dizajnérsky kúsok čaká aj čarovné spojenie originálov od dizajnérov, spolu s módnymi značkami.

To najlepšie z Fashion LIVE 2015!
Vychutnajte si tiež atmosféru prehliadky módy na svetovej úrovni, ktorú zažijete na podujatí To najlepšie z Fashion Live! 2015 - jediné uznávané podujatie zaradené do medzinárodného kalendára fashion weekov už 25.10. v Bory Mall. Na víťazný piedestál sa postavia hneď traja víťazi Fashion LIVE!, a to v kategóriách Najlepšia kolekcia, Best show a Fresh dizajnér. Ak ste fanúšičkami dizajnérskych kúskov od renomovaných slovenských a českých návrhárov, nezabudnite navštíviť tiež prvý Fashion Pop-Up obchod a odneste si odtiaľ niečo originálne.

Foto: Bory Mall

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.