Začal sa veľtrh krásy a zdravého životného štýlu Interbeauty

Veľtrh Interbeauty opäť otvoril svoje brány. Foto: TASR - Štefan Puškáš

Bratislava 5. októbra (TASR) - Areál bratislavskej Incheby sa opäť stal dejiskom prezentácie všetkého, čo súvisí s krásou a zdravým životným štýlom. Dnes sa tu začal 33. medzinárodný kozmetický veľtrh Interbeauty.

Na ploche 8000 m2 sa prezentuje 200 vystavovateľov zo 6 krajín, ktorí pod jednu strechu sústredili odborníkov, desiatky kozmetických značiek a stovky produktov pre krásnu pleť, telo, vlasy i nechty. Návštevníci uvidia pestrý sprievodný program obohatený o vystúpenia známych vizážistov a medzinárodné súťaže v mejkape a nechtovom dizajne.

Interbeauty tradične sprevádzajú veľtrhy Esoterika a Biostyl, ktoré sa venujú zdravej strave, duchovnému rozvoju, rôznym alternatívnym spôsobom liečby i energetickým tokom. Na návštevníkov čaká ponuka zdravých potravín a surovín, výživové doplnky, čaje, prírodná kozmetika alebo eko drogéria. Vyskúšať si môžu aj kórejský ženšen, ktorý sa už tisícročia v Ázii používa na dosiahnutie dlhovekosti a skvelej psychickej i fyzickej kondície.

Okrem stoviek produktov v biokvalite sa návštevníci môžu tešiť na atraktívny sprievodný program plný prednášok odborníkov na medicínu, psychológiu a osobný rozvoj.

Veľtrhy Interbeauty, Esoterika a Biostyl sú otvorené od 5. do 7. októbra od 10.00 h do 18.00 h.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.