Rezort dopravy hľadá dodávateľa analytických činností

Na snímke minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Ján Počiatek. Foto: TASR/Štefan Puškáš

Bratislava 31. júla (TASR) - Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja (MDVRR) SR hľadá dodávateľa, ktorý preň zabezpečí trvalé a analytické činnosti v oblasti dopravy. Na zákazku už vyhlásilo súťaž a jej hodnotu odhaduje vo výške 4,29 milióna eur.

Rezort dopravy chce s úspešným uchádzačom uzatvoriť rámcovú dohodu na obdobie štyroch rokov. Zákazka je rozdelená do šiestich oblastí a dodávateľ by mal napríklad zabezpečiť monitorovanie vplyvov dopravy na životné prostredie a kolízií zvierat s dopravnými prostriedkami či štatistiku dopravy, alebo by sa mal tiež venovať oblasti bezpečnosti cestnej premávky či rôznym prognózam a prípadovým štúdiám.

Kritériom pre výber víťaza súťaže bude ekonomicky najvýhodnejšia ponuka a ministerstvo v tendri využije elektronickú aukciu. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 16. septembra tohto roku. Projekt bude spolufinancovaný z eurofondov, konkrétne z Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.