Nové odberné miesto Andrea shop v Bratislave

Foto: Andrea Shop

Bratislava 9. decembra (OTS) - Slovenský internetový obchod www.andreashop.sk otvoril začiatkom decembra už druhé odberné miesto v Bratislave na Starej Ivánskej ceste 1C.

Našou snahou je ešte viac sa priblížiť k zákazníkom a byť čo najdostupnejší. Preto sme sa rozhodli otvoriť ďalšie odberné miesto, tentokrát na opačnej strane hlavného mesta. Prvé odberné miesto bolo otvorené pred tromi mesiacmi na Panónskej ceste 17, v budove City University. Od 2. decembra tohto roku si tak môžu naši zákazníci vyzdvihnúť objednaný tovar aj na Starej Ivánskej ceste 1C. Samozrejmosťou je pohodlný prístup a parkovanie. Nové odberné miesto je navyše zaujímavé aj tým, že si v ňom zákazníci môžu kúpiť vybrané výrobky za naozaj výnimočné ceny. Sme radi, že sa nám podarilo zrealizovať otvorenie už začiatkom decembra, pretože sme tak umožnili našim zákazníkom vyzdvihnúť si aj objednané vianočné darčeky. Mnohí to už urobili a podľa sledovania objednávok to ďalší plánujú. Osobný odber je samozrejme bez akýchkoľvek poplatkov. Veríme, že všetci naši zákazníci budú spokojní. Vtedy budeme môcť byť spokojní i my“, povedala marketingová riaditeľka spoločnosti Eva Rezníková.

Foto: Andrea Shop

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.