Skip to content

Dnešný dátum:

nedeľa, 22 februára, 2026
Menu

Na zasnežených cestách v Bratislavskom kraji sa udialo už 7 nehôd

12 januára, 2017
Menej ako minúta čítania
⏱️ Čas čítania: 1 min (153 slov)
Ilustračná snímka Foto: TASR – Pavol Ďurčo

Bratislava 12. januára (TASR) – Sneženie v nočných hodinách a s ním súvisiace nepriaznivé poveternostné podmienky sa na cestách v Bratislavskom kraji podpísali dosiaľ pod sedem dopravných nehôd a 20 škodových udalostí. Informovala o tom bratislavská policajná hovorkyňa Lucia Mihalíková.

Krajský dopravný inšpektorát v Bratislave sa obrátil na vodičov so žiadosťou, aby na cestách zvýšili opatrnosť a svoju jazdu prispôsobili stavu a povahe vozovky. „Vodičov zároveň upozorňujeme, aby dbali na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi vozidlami,“ uviedla Mihalíková.

Polícia apeluje aj na chodcov, aby sa pred vstupom na vozovku presvedčili, že svojím pohybom po nej neohrozia seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

Podporte Slovenské národné noviny!

Ďakujeme za každú Vašu podporu, ktorá pomôže v činnosti našej redakcie.

Please enter a valid amount.
Ďakujeme za vašu podporu.
Vašu platbu nebolo možné spracovať.

Redakcia odporúča

SLOVENSKO

Inzercia