Sestry Haasové a známe Slovenky prídu do Bešeňovej

Sestry Haasové a známe Slovenky prídu do Bešeňovej Foto: GINO PARADISE Bešeňová

Bešeňová 23. júla (OTS) - V piatok si dospeláci vypočujú koncert The Susie Haas Band a detičky sa zabavia na predstavení Divadla Haaf – Odvážny Zajko. V sobotu na všetkých čaká skvelá art fashion show, na ktorej spolu so sestrami predvedú modely Ivety Haasovej známe Slovenky – Lucia Hablovičová, Karin Hajdu, Bibiana Ondrejková, Zuzana Hercegová, Mária Zelinová. Počas show predvedie tanečné umenie Monika Haasová a sestra Zuzka pokrstí svoje CD. Celá show sa nesie v znamení charitatívnej pomoci v projekte „Ľudia ľuďom“.

Vo vodnom raji ešte nemali taký pestrý program, aký bude nasledujúci víkend. Do Bešeňovej prídu sestry Haasové – Zuzka, Monika a Iveta. Neprídu sem len relaxovať a vyskúšať novinky v areáli – Raft River, Fun Bubble pool, Diving centrum, ale predovšetkým preto, aby zabavili návštevníkov. V piatok poobede je pre všetky detičky pripravené predstavenie Divadla Haaf a hneď potom, pre rodičov, koncert The Susie Haas Band.

V sobotu už bude pripravené veľké prehliadkové mólo, na ktorom sa v modeloch Ivety Haasovej objavia spolu so setrami aj známe Slovenky – Lucia Hablovičová, Karin Hajdu, Zuzana Hercegová, Mária Zelinová, Bibiana Ondrejková.

Sestry Haasové touto show zároveň podporia deti zo sociálne slabších rodín. Je to už druhá charitatívna módna show so známymi tvárami. Počas prehliadky pokrstíme CD Moniky Haasovej a čaká nás aj tanečné vystúpenie TRIO OLGA v podaní Moniky Haasovej. Po prehliadke budú mať navyše návštevníci príležitosť stretnúť sa s modelkami na autogramiáde,“ hovorí o programe Lýdia Chovancová, marketingová riaditeľka vodného raja.

V Bešeňovej pripravujú najlepší koktejl letnej zábavy aj na august. Do areálu prídu najkrajšie fitnessky, extrémne športy, Majk Spirit, Lady Mel, Johny Perfecto, HEX a opäť známe osobnosti. Počas celého leta sa o zábavu postará profesionálny animačný tím. A to najlepšie nakoniec, celé leto sa súťaží o auto na víkend a o skvelé ceny. Viac na www.ginoparadise.sk.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.