PROBUGAS poskytol pomoc pri vysušovaní budov v Terchovej

Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Bratislava 31. júla (OTS) - Nový akcionár spoločnosti patriaci do skupiny AEN Group cíti potrebu a spoločenskú zodpovednosť pomôcť obciam postihnutých povodňami, kde z pozície lídra na trhu chce ísť príkladom. Nové predstavenstvo spoločnosti rozhodlo o bezodplatnom poskytnutí vysúšačov vrátane tlakových nádob s propán butánom pre obec Terchová. Zástupcovia spoločnosti oslovili s ponukou o pomoc starostu obce Terchová, Ing. Milana Laurenčíka, ktorý pomoc privítal. Spoločnosť PROBUGAS a.s. tak poskytla vysúšače do budov, kde voda zasiahla elektrické rozvody a je nutnosť rýchleho vysušenia.
Spoločnosti PROBUGAS a.s. týmto oznamuje, že sa nejednalo o jednorazový čin, ale plánuje poskytnúť pomoc obciam, postihnutých záplavami. O pomoc môžu požiadať obce a ľudia v obciach aj prostredníctvom info linky alebo emailom uverejneným na webovej stránke spoločnosti www.probugas.sk.

PROBUGAS a.s. je líder pre dodávku propán butánu pre domácnosti a firmy na Slovensku. Začiatkom júla 2014 sa začlenil do skupiny AEN Group. Viac na www.probugas.sk

AEN Group je holding podnikajúci v energetike s materskou spoločnosťou so sídlom v Mníchove, Nemecko. Na Slovenskom trhu podniká prostredníctvom dcérskych spoločností na trhu s elektrinou a plynom ako aj vo výrobe a distribúcii tepla. Viac na a-en.sk

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.