Céline Dionová zrušila až do odvolania všetky svoje koncerty

Kanadská speváčka Celine Dionová Foto: TASR/AP Photo

Los Angeles 14. augusta (TASR) - Kanadská speváčka Celine Dionová zrušila všetky plánované koncerty, aby sa mohla naplno venovať starostlivosti o svojho chorého manžela a manažéra Reného Angélila. Napísala o tom dnes agentúra DPA.

Angélil (72) podstúpil už niekoľko liečebných procedúr súvisiacich s nádorovým ochorením, ktorým trpí, pričom doposiaľ posledný cyklus chemoterapie absolvoval vlani v decembri.

"Chcem venovať každý gram svojej sily a energie liečbe môjho manžela, a to môžem urobiť len tak, že budem venovať všetok čas jemu a deťom," uviedla Dionová vo vyhlásení na svojej webovej stránke.

"Zároveň sa chcem ospravedlniť všetkým svojim fanúšikom všade na svete, že som im spôsobila nepríjemnosti, a veľmi im ďakujem za ich lásku a podporu," uvádza sa ďalej v Dionovej vyhlásení.

Päťnásobná držiteľka ceny Grammy zrušila všetky svoje koncerty v americkom Las Vegas, ako aj ázijské turné naplánované na jeseň tohto roka.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.