Manipulátori všetkých krajín, spojte sa!

thumbnail

To sme si užili kriku a karhania! Progresívny a liberálny fanatizmus sa prekonával ako vždy.  Súdil a odsudzoval všetko neprogresívne a neliberálne. Teda všetko racionálne, logické a nepodmanené. A najmä samostatne vidiace, mysliace i konajúce. A národné...

Demokraticky zvolený predseda vlády zvrchovanej členskej krajiny Európskej únie, ktorá má názov Slovenská republika, Robert Fico si dovolí dať rozhovor televízii vysielajúcej na území Ruskej federácie. Absolútny vrchol! Ešte aj britský veľvyslanec v hostiteľskej krajine na Slovensku jej premiérovi vynadal, čo si to dovoľuje. Čisté protokolárne grobianstvo. Lenže tí, ktorí si myslia, že smú všetko, to vidia inak. K tomu hádam už len toľko, že pán britský veľvyslanec by si mal obnoviť znalosti o britských kolóniách. Slovensko medzi nimi nikdy nebolo a nikdy nebude.  Kým nebude mať na čele moci figúrky predstavujúce liberálny progresivizmus.

Potom si  zas Robert Fico dovolí vycestovať na pracovnú cestu do Čínskej republiky. To už progresívni ultraproamerickí fanatici doma i v zahraničí doslova šaleli. Tí, ktorí nenosia vlastnú tvár, tí poučujú iných o svojstojnosti. A progresívna agentúra IPSOS hneď vydáva prieskum preferencií politických strán, v ktorom Progresívne Slovensko predbehlo Smer ‒ SD. Milá náhoda, fakt! Ale poďme k tej Číne, ktorá začne v týchto dňoch plniť svoj sľub viacerým krajinám Európy, že z nich začne sťahovať svoje plánované investície, ak podpíšu súhlas s amorálnymi clami na dovoz vozidiel z Číny. Slovensko medzi nimi nie je a demokraticky zvolený  premiér zvrchovanej členskej krajiny Európskej únie logicky a plným právom berie so sebou plný vládny špeciál podnikateľov do Číny. Súvislosť to nie je náhodná. Časom sa prejaví, čo toto rozhodnutie prinieslo a prinesie našej krajine.

Slovensko má záujem o investície s vysokou pridanou hodnotou, ktoré zvýšia konkurencieschopnosť nášho štátu a životnú úroveň Slovákov. Čína pritom disponuje veľkým počtom investorov, ktorí sú svetovými lídrami v jednotlivých oblastiach, a je dôležité k nim pristupovať rovnocenne bez ideologických predsudkov. A najmä v čase, keď menia lokality svojich investícií. Práve oficiálna návšteva Číny poslúžila najmä na to, aby Slovensko vyslalo jasný signál, že má záujem o strategické partnerstvo aj v investičnej oblasti. Podnikateľské fórum zorganizovala Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) spoločne s Čínskou radou medzinárodného obchodu (China Council for the Promotion of International Trade, CCPIT). Na podujatí sa zúčastnilo vyše stopäťdesiat podnikateľov. Podnikateľská misia v Číne bola historicky najväčšia, akú SARIO organizovala práve počas návštevy Čínskej ľudovej republiky vedenej premiérom Robertom Ficom.

Je dobré mať za predsedu vlády človeka, ktorý dáva svojimi rozhodnutiami a konaním najavo, že Slovenská republika je zvrchovaný štát, a nie je ďalšou kolóniou hoci aj Bruselu. Je dobré vedieť, že jeho rozhodnutia nepodliehajú trebárs progresívnemu fanatizmu predsedu vlády Českej republiky, ktorý sa vo svojich vyjadreniach, adresovaných Slovensku, znemožňuje pred českou verejnosťou ešte viac ako pred tou slovenskou. A je dobré vidieť, že manipulátori nemajú na rozhodnutia nášho premiéra žiaden vplyv.

Ivan BROŽÍK

Foto: internet 

 



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.