Polícia pátra po nezvestnom Danielovi Furuglášovi

Považskobystrickí policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 16-ročnom Danielovi Furuglášovi (na snímke) zo Šale, ktorý prechodne žije v Galante. Nezvestný je od 12. decembra 2014. Ako TASR informoval v piatok 19. decembra 2014 trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, Daniel Furugláš odišiel okolo 14.00 hodiny z hotela v obci Horná Mariková v Považskobystrickom okrese, kde bol na terapeutickom pobyte, na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy nepodal o sebe žiadne správy. V minulosti bol viackrát nezvestný a má sklony cestovať vlakom po celom území Slovenska. Foto: TASR

Považská Bystrica 19. decembra (TASR) – Považskobystrickí policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnom 16-ročnom Danielovi Furuglášovi zo Šale, ktorý prechodne žije v Galante. Nezvestný je od 12. decembra.

Ako dnes TASR informoval trenčiansky krajský policajný hovorca Pavol Kudlička, Daniel Furugláš odišiel okolo 14.00 hodiny z hotela v obci Horná Mariková v Považskobystrickom okrese, kde bol na terapeutickom pobyte, na doposiaľ neznáme miesto a odvtedy nepodal o sebe žiadne správy. V minulosti bol viackrát nezvestný a má sklony cestovať vlakom po celom území Slovenska.„Daniel je vysoký 175 centimetrov, má hnedé oči a krátke vlasy. Oblečené mal čierne rifle, čiernu mikinu a športové tenisky.
Akékoľvek informácie je možné oznámiť na najbližší policajný útvar, prípadne na bezplatnú policajnú linku 158,
“ uzavrel Kudlička.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.