Bratislavskí hasiči zasahujú pri dvoch nehodách, hlásia aj zranených

Ilustračné foto Foto: TASR/Milan Kapusta

Bratislava 21. februára (TASR) - Bratislavskí hasiči momentálne zasahujú v hlavnom meste pri nehodách autobusu číslo 83 a električky číslo 4. Nehody si vyžiadali aj zranených.

K nehode električky a osobného vozidla došlo pri nákupnom centre Polus na Vajnorskej ulici. "Hasiči na mieste vyslobodzujú zranenú osobu z motorového vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia," informovalo TASR Operačné stredisko Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Bratislave. K zraneniu cestujúcich nedošlo, potvrdila hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová.

Električkovú dopravu cez daný úsek odklonili. "Električky smerujúce z centra číslo 2 a 4 idú do Ružinova, električky smerujúce od Zlatých Pieskov idú po stanicu Nové Mesto. Dispečing zabezpečil náhradnú autobusovú dopravu pre cestujúcich v úseku medzi stanicou Nové Mesto a Trnavské mýto," priblížila Volfová.

Hasiči pomáhajú aj pri dopravnej nehode autobusu číslo 83 s dodávkou na križovatke ulíc Saratovská a Repašského. Nehoda si podľa Volfovej vyžiadala ľahké zranenia dvoch cestujúcich. Mestská hromadná doprava je v tomto úseku bez obmedzení. Obe nehody sú v štádiu vyšetrovania.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.