Do súťaže Deloitte Technology Fast 50 sa už zapojilo 14 spoločností

Ilustračné foto. Foto: Pygmalios

Bratislava 24. júla (TASR) - Možnosť registrácie slovenských technologických spoločnosti do súťaže Deloitte Technology Fast 50 sa kráti, keďže uzávierka prihlášok je 31. júla. Príležitosť na prihlásenie do 19. ročníka spojená s prezentáciou svojej pozície v odvetví tak bude dostupná už len týždeň.

Od spustenia tohtoročnej registrácie sa za necelé dva mesiace prihlásilo už 14 technologických spoločností zo Slovenska, ktoré sa uchádzajú o ocenenie v hlavnej kategórií Fast 50 alebo v jednej zo štyroch vedľajších kategórií: Vychádzajúce hviezdy (najmladšie spoločnosti), Veľká päťka (najväčšie spoločnosti) Cena za najväčšiu inováciu a Cena za sociálnu inováciu.

Uplynulé ročníky sú podľa spoločnosti Deloitte Slovensko dôkazom toho, že aj slovenské firmy z technologického odvetvia sú na vysokej úrovni, dosahujú výborný rast, a že sú porovnateľné s firmami z regiónu strednej Európy, keď sa v predchádzajúcich ročníkoch pravidelne umiestňovali na popredných miestach rebríčka.

Deloitte Technology Fast 50 hodnotí rýchlo rastúce technologické spoločnosti v odvetviach komunikácie, zelené technológie, fintech, hardvér, zdravotníctvo a biotechnológie, médiá, zábavný priemysel a softvér.

Rebríček presahuje hranice strednej Európy. Všetky zúčastnené spoločnosti, ktoré spĺňajú kritériá rebríčka, sa zaradia aj do rebríčka Deloitte Fast 500 pre región EMEA.

TASR informoval Andrej Fekete zo spoločnosti Deloitte Slovensko.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.