Vianoce v Prievidzi opäť otvorí Mikuláš s čertmi a anjelmi

Okresné mesto Prievidza. Foto: TASR/Pavol Remiaš

Prievidza 22. novembra (TASR) - Vianočné obdobie v Prievidzi sa začne opäť príchodom Mikuláša. Do mesta zavíta 5. decembra a otvorí tak súbor podujatí Vianoce v meste, ktoré ponúknu kultúrny program počas celého adventného obdobia. Informovala Paulína Kotláriková z Kultúrneho a spoločenského strediska (KaSS) v Prievidzi.

"Všetky vzorné, no i tie menej poslušné deti príde Mikuláš 5. decembra potešiť a pozdraviť spolu so svojimi pomocníkmi, anjelmi a čertmi. V rámci programu sme pripravili hudobné vystúpenie zvieratiek Crazy Chihi & friends, nebude chýbať obľúbený mikulášsky sprievod, rozsvietenie vianočného stromčeka a množstvo sladkostí," priblížila Kotláriková.

Mikulášsky sprievod anjelov a čertov sa podľa nej začne o 16. h pri piaristickom kostole a bude pokračovať na Námestie slobody, kde na všetky deti čaká interaktívna veselá šou.

"Zároveň KaSS v Prievidzi všetkých pozýva na veselé rozprávkové predstavenie s názvom Naša rozprávková ulica v podaní Divadla "A" a Divadla SHANTI, o. z. Konať sa bude 6. decembra o 17. h v Dome kultúry v Prievidzi a bude spojené aj s príchodom Mikuláša," dodala Kotláriková.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.