Ozbrojený páchateľ si z bratislavskej banky odniesol asi 5000 eur

Ilustračné foto Foto: TASR

Bratislava 4. septembra (TASR) - Policajti intenzívne pátrajú po páchateľovi dnešného lúpežného prepadu v pobočke banky na Miletičovej ulici v druhom Bratislavskom okrese. Podľa prvotných zistení dosiaľ neznámy páchateľ, ozbrojený krátkou guľovou zbraňou, vošiel do priestorov pobočky banky okolo 9.30 h a pod hrozbou zbrane žiadal od pracovníčky vydanie finančnej hotovosti. Podľa súčasných zistení si z pobočky banky odniesol hotovosť predbežne odhadnutú na 5000 eur a následne ušiel smerom k trhovisku na Miletičovej ulici v Bratislave. Medzi odcudzenými peniazmi by sa mal nachádzať aj farbiaci balíček. Lúpež sa zaobišla bez zranení.

Ide o muža vysokého približne 170 centimetrov, tvár si mal maskovať čiernymi slnečnými okuliarmi. Oblečenú mal mať hnedú bundu, čierne nohavice, na hlave mal mať čiernu šiltovku a na rukách rukavice. Odcudzenú finančnú hotovosť si mal odniesť v igelitovej taške čierno-oranžovej farby.

V tejto súvislosti sa polícia obracia na verejnosť so žiadosťou o pomoc. "V prípade, ak si občania všimli okolo 9.30 h na Miletičovej ulici v Bratislave a v jej blízkom okolí unikajúceho muža, alebo akékoľvek podozrivé konanie osoby, žiadame ich, aby nám informácie poskytli na bezplatnom čísle polície 158, prípadne tak môžu urobiť aj osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení," uviedla Karina Považanová z Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.