Nový tréner Slavie Dušan Gregor: Situácia je vážna, dajte mi čas

Dušan Gregor Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Praha 27. decembra (TASR) - Hokejisti Slavie Praha ťahajú po piatkovej prehre s rivalom Spartou 0:3 negatívnu sériu deviatich prehier v českej extralige, nezmenil to ani ich nový tréner Dušan Gregor. Ten sa stal v reprezentačnej pauze nástupcom odvolaného Ladislava Kubinu, medzitým ešte dva zápasy "slavistov" viedol kouč juniorky Petr Novák.

"Situácie je vážna, ale musíme ísť ďalej. Prídu aj ďalšie zápasy. Do budúcna musíme stavať na pozitívnych veciach. A zlepšiť veci, ktoré nám nejdú. To je jediná cesta, ako sa dostať z tejto situácie," citoval slovenského lodivoda portál idnes.cz.

Slavii patrí v tabuľke posledná 14. priečka, na predposledný Zlín stráca osem bodov a reálne jej hrozí baráž. Gregor viedol tím po týždni v prvom súťažnom zápase a naznačil, že veci by sa mohli pohnúť k lepšiemu. "Videl som niektoré minulé zápasy a tam mi chýbala tá lojalita ku klubu a pocit snahy dostať sa zo srabu. Teraz som ju videl. Bolo tam srdiečko. Ale k niektorým hráčom výhrady mám. Zrážali nás chyby a vylúčenia," dodal bývalý kouč Trenčína, Košíc, Žiliny, SR 20, Liberca či Vladivostoku. "Každý si to uvedomuje. Od prvého momentu, ako som prišiel k mužstvu tvrdím, že je úplne jedno, či je tu Gregor alebo Želený Mike (Keenan-pozn.). Nespraví to ani jeden ani druhý, iba všetci spoločne. Dajte mi čas."

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.