Začali sa výpredaje – výnimku netvorí ani prvý slovenský outlet

Voderady privítali nové značky Foto: One Fashion Outlet Voderady

Voderady 29. decembra (OTS) - December sa posledné roky nesie nielen ako mesiac Vianočných sviatkov plných pokoja, mieru a času stráveného s rodinou, ale aj ako mesiac plný nákupov. Najväčšie zisky monitorujú obchody už s nástupom adventu. „Kulminácia nastáva týždeň pred Vianocami, kedy sa často dokupujú posledné darčeky, ktoré chýbajú. Niektorí ľudia však aj vďaka pracovnej vyťaženosti si kúpu gro darčekov nechávajú práve na poslednú chvíľu, a tak obchody práve v posledné dni pred Vianocami zažívajú najväčšie zisky počas roka“, tvrdí Robert Sloboda, riaditeľ ONE Fashion Outlet Voderady.

Vianočnými sviatkami sa však nákupná horúčka nekončí. „Mnohé obchodné centrá, rovnako ako aj my v Outlete Voderady, svoje brány otvárajú už deň po sviatkoch, teda 27.12.2014, so zľavami, ktoré sú predzvesťou januárových „mega“ výpredajov. Nakoľko mnoho ľudí si pod stromček zvykne dávať peniaze, využijú chvíle voľna, či nižšieho pracovného tempa a rozhodnú sa vydať za nákupmi. Aj preto sa naše prevádzky rozhodli zákazníkov potešiť ešte výhodnejšími zľavami, aké mohli zažiť pred Vianocami. Zároveň zákazníci do konca roka môžu využiť mnohé ďalšie súvislo prebiehajúce akcie, ako napríklad zľava 5 € nad nákup nad 30 € (len so špeciálnym kupónom, pozn.red.)“, dodáva Sloboda.  

One Fashion Outlet bude do konca roka otvorený len do zajtra. 31.12. 2014 bude zatvorený.
Neváhajte preto využiť šancu na veľké výpredaje!

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.