Lýdia Eckhardt: HAPPY DAY

Foto: Lýdia Eckhardt

Bratislava 8. mája (OTS) - Pravidlom pri mnohoročnej tvorbe Lýdie Eckhardt je organizovanie módnych prehliadok 2-krát do roka. Na tento slávnostný gala večer sa tešia verné klientky, ale aj všetci milovníci módy, krásy a dobrej nálady. Dobrá nálada a pozitívna energia je predpokladom, aby sme mali šťastný deň.

V novembrovej prehliadke sa Lýdia skúsila pozrieť do budúcnosti… videli sme futuristické šaty z recyklovaných materiálov, ktoré vytvorili študenti SPŠ vo Svidníku, alebo bodypainting ako veľmi šetrnú variantu oblečenia. Ale podľa motta „Aké to bude v budúcnosti nevieme, ale vieme aká je súčasnosť“ Lýdia potešila všetkých hlavne výpravnými modelmi na jeseň a zimu.

15. mája to však bude o šťastnom dni a samotná módna návrhárka nás pozýva slovami: „Táto prehliadka naozaj rozkvitne, pretože budeme mať veľmi veľa kvetinových vzorov, budeme mať krásnu púdrovú ružovú ako nosnú farbu celej prehliadky.“

Už magický dátum 15. mája 2015 napovedá, že okrem 100 modelov v 9 kolekciách z dielne LE nás čaká bohatý sprievodný program so zaujímavými mladými umelcami, tak ako sme už zvyknutí na gala večeroch v réžii Lýdie Eckhardt.

Pri tvorbe kolekcie jar/leto 2015 sa Lýdia rozhodla prejaviť úctu partnerom a niektoré kolekcie venovať im. Kolekcia Genesis zahajuje celý gala večer a Hyundai, so svojou exkluzívnou vlajkovou loďou limuzínou Genesis, je generálnym partnerom prehliadky Happy Day salónu Lýdia Eckhardt.

Nový Hyundai Genesis je stelesnením luxusu a sofistikovanosti. Pre ľudí hľadajúcich výnimočné. Rýdza elegancia.

Foto: Lýdia Eckhardt

Podľa generálneho riaditeľa Hyundai Motor Slovakia Martina Saitza ide o prirodzené spojenie dvoch úspešných značiek. „V oboch je cítiť umenie, vášeň a krásu. Spolu tvoria dokonalú symbiózu a dokážu zaujať svojou kvalitou a rovnako aj prirodzenou exkluzivitou. Tak ako Genesis z dielne koncernu Hyundai, sú aj modely a návrhy z dielne Lýdie Eckhardt pre mňa osobne úplnou špičkou vo svete módy v Bratislave," uviedol.

A samozrejme pri prehliadke Happy day nemôže chýbať cestovná kancelária Happy travel, ktorej bude patriť samostatná dovolenková kolekcia.

U Lýdie sme zvyknutí, že modely sú dokonale zladené s krásnými kabelkami od spoločnosti CUBE a sú dlhodobou inšpiráciou. Mnohé modely boli vytvorené práve k jednotlivým taškám. Nielen kabelky, ale aj nádherné šperky STYLO od Bibiany Hallovej dopĺňajú modely. A MAX FACTOR ako maskér nielen filmových hviezd sa postará o perfektnú vizáž modeliek.

Tak ak chcete zažiť svoj Happy day, prídite 15. mája 2015 o 19.15 do Refinery gallery v Bratislave, zažijete večer plný luxusu, módy a krásy, dobrej nálady a ak to nestihnete pozrite si záznam na internetovej televízii metoo.sk

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.