Aliancia mladých Slovenska spustila v Trnave petíciu proti hazardu

Ilustračná snímka Foto: TASR/ Štefan Puškáš

Trnava 10. januára (TASR) - Aliancia mladých Slovenska, o. z., dnes v Trnave odštartovala petíciu pod názvom Sme za Trnavu bez hazardných hier. Podobnú petíciu chce združenie rozbehnúť aj v ďalších mestách nielen v Trnavskom kraji, ale aj po celom Slovensku. "Nesmieme byť ľahostajní k problému hazardu. Nie je možné na misku váh dávať zisk a ľudské tragédie," zdôvodnil spustenie petície predseda Aliancie mladých Slovenska Tomáš Kučera.

Budovanie občianskej spoločnosti bez hazardných hier je jednou z priorít neziskovej nezávislej organizácie. K ďalším patrí aktívna podpora iniciatív mladých ľudí a rodín s deťmi na Slovensku, pomoc pri tvorbe startupových projektov, presadzovanie optimalizácie školstva, skvalitnenie a zefektívnenie financovania vysokých škôl, daňovo-odvodová optimalizácia, ale aj zefektívnenie vymožiteľnosti práva a boj proti zneužívaniu finančnej negramotnosti.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.