Prázdninová BábkoHerňa

Foto: BábkoHerňa

Modrý Kameň 16. februára (OTS) - Cez jarné prázdniny všetkých krajov od 20. februára do 10. marca 2017 sme pre vás pripravili Prázdninovú BábkoHerňu. Každý pracovný deň od 10:00 hod. do 14:30 hod. budeme tvoriť a vyrábať vždy niečo nové.

V pondelok si Ušijeme rozprávku, takže si z látky ušijeme bábky maňušky rozprávkových postáv, ako Červená čiapočka, vlk a pod. V utorok precvičíme Šikovné rúčky spolu s lektorkou kreatívnych kurzov Lindou, pomocou hudby, textilu a papiera budeme nielen relaxovať, ale vytvoríme aj vecičky do vašej izbičky. Môže byť stredovek zábavný? Presvedčíme sa o tom v stredu, kedy nám rytier Feri ukáže, ako museli rytieri vyzerať, aké mali zbrane a čo všetko museli vedieť. Spolu si vyrobíme rytiersku prilbu. Vo štvrtok sa prenesieme na karneval a zmeníme sa na nepoznanie pomocou vyrobených masiek. Piatok bude venovaný výrobe hračiek a bábok. Počas každého dňa si budete môcť oddýchnuť pri krásnych rozprávkach Bol raz jeden zámoček, bol raz jeden hrad.

Ešte stále to však nie je všetko! Štvrtok 2. marca a 9. marca o 14:00 hod. nám ZUŠ z Modrého Kameňa zahrá maňuškové divadelné predstavenie Ako psíček s mačičkou piekli tortu.

Vstupné na tvorivé aktivity počas Prázdninovej BábkoHerne je 2 € na osobu, rodinná vstupenka (dvaja dospelí a dve deti) je 6 €. Tešíme sa na vás.

Viac informácií na www.snm.sk, prípadne telefonicky na 0918 999 609, 047/24 54 100.

Mgr. Katarína Hanková Jančeková
kultúrno – propagačný manažér
SNM – MBKaH hrad Modrý Kameň

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.