V Bratislave vystúpia medzinárodne uznávaní spíkri

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Bratislava 24. februára (TASR) – Svet v nasledujúcich 20 rokoch bude jednou z tém medzinárodnej konferencie s názvom Business Forum World of Tomorrow, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 20. apríla v hoteli DoubleTree by Hilton Bratislava. Akciu podporujú zahraničné obchodné komory.

Na konferencii vystúpia medzinárodne uznávaní spíkri. Zúčastní sa na nej člen holandskej kráľovskej rodiny Prince Carlos de Bourbon de Parme, autor knihy Trust Me, PR is Dead Robert Phillips z Anglicka, futurológ Gerd Leonhard zo Švajčiarska, Mark Gallagher zo Severného Írska a Dietmar Dahmen z Rakúska.

Kľúčovými témami budú človek a technológie budúcnosti, svet v najbližších 20 rokoch, budúcnosť komunikácie, udržateľnosť obchodu, adaptácie, zodpovednosť firiem, stratégie úspechu a líderstvo budúcnosti.

„V Bratislave po prvý raz odznejú myšlienky, podnety a inšpirácie, ktoré boli doteraz adresované riaditeľom firiem v mestách ako Brusel, New York, Helsinki, Berlín, Londýn, Kapské Mesto alebo Singapur,“ uviedol riaditeľ spoločnosti Media Project Agency Jiří Ščobák, ktorý je organizátorom konferencie.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.