N. Zámky komunikujú s občanmi e-mailom a cez portál Odkaz pre starostu

Ilustračné foto. Foto: TASR/AP

Nové Zámky 24. júna (TASR) - Občania mesta Nové Zámky majú možnosť so samosprávou a mestskými organizáciami komunikovať aj elektronickou formou prostredníctvom emailu alebo portálu Odkaz pre starostu. Ako TASR informovala hovorkyňa mesta Petronela Bernáth, elektronicky zaslané postrehy a podnety občanov, týkajúce sa ich okolia, sú komunikované so samosprávou, ich riešenie je zverejňované na webovom sídle mesta a je pod drobnohľadom verejnosti.

Podľa jej slov na všetky podnety, otázky, návrhy sa samospráva snaží reagovať v zákonom stanovenej lehote a poskytnúť adekvátne informácie. "Mesto Nové Zámky komunikuje s občanmi aj prostredníctvom mestského dvojtýždenníka Castrum Novum, miestnej televízie NZTV, webovej stránky mesta, úradnej tabule mestského úradu a informačných tabúľ. Aktuálne novinky, oznamy, informácie o pripravovaných podujatiach, fotogalérie z akcií a podujatí môžu občania mesta sledovať na stránke mesta v sekcii Novinky Castrum Novum Online. Údaje sú denne aktualizované," uviedla Bernáth.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.