Divadelný festival Stretnutia ponúka počas víkendu tri predstavenia

Ilustračné foto/span> Foto: TASR/Roman Hanc

Vysoké Tatry 15. júla (TASR) – Milovníci divadelných predstavení môžu počas víkendu (15. - 16.7.) navštíviť festival Stretnutia vo Vysokých Tatrách. Dnes je v altánku v parku v Tatranskej Lomnici pripravená najnovšia hrad Divadla Commedia z Popradu Don Quichot a Sancho Pancha. Podľa dramaturga Tatranského kultúrneho leta Jána Bendíka pôjde o nočné predstavenie, ktoré sa začína o 21.15 h.

V nedeľu bude divadelný festival pokračovať dvoma predstaveniami, to skoršie o 16.00 h je určené pre deti. V centrálnom parku v Tatranskej Lomnici sa bláznivou interaktívnou klauniádou Marfušine dobrodružstvá predstaví Divadlo Na doske z Prešova. Podľa slov Bendíka sa o 19.00 h v kongresovej sále kúpeľov v Novom Smokovci odohrá veselohra Kubo. Účinkovať bude Kočovné divadlo DrAK z Prešova.

V areáli kúpeľov v Novom Smokovci sa dnes o 19.00 h uskutoční koncert country speváka Romana Vitkovského s kapelou. Vstup na všetky predstavenia v rámci Tatranského kultúrneho leta sú bezplatné.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.