Nákladný vlak sa v Dunajskej Strede zrazil s kamiónom

Hasiči z Dunajskej Stredy a Trnavy zasahovali v stredu 16. augusta 2017 v poobedňajších hodinách pri dopravnej nehode nákladného vlaku a kamióna na ceste z Povodskej cesty smerom do špedičnej stanice v Dunajskej Strede. Foto: TSR/HAZZ v Trnave

Dunajská Streda 17. augusta (TASR) - Hasiči z Dunajskej Stredy a Trnavy zasahovali v stredu 16. augusta v poobedňajších hodinách pri dopravnej nehode nákladného vlaku a kamióna na ceste z Povodskej cesty smerom do špedičnej stanice v Dunajskej Strede. TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trnave Júlia Kedrová.

"V dôsledku dopravnej nehody sa zranila jedna osoba, zasahujúci hasiči jej poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ju do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Hasiči zachytávali unikajúce pohonné látky, únik posypali sorpčným materiálom na ploche 40 krát päť metrov,"
povedala Kedrová.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.