A. DANKO: O postoji SNS k odvolávaniu Richtera budeme ešte diskutovať

Na snímke predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko počas tlačovej konferencie strany SNS k predstaveniu kandidátov na predsedov do VÚC 7. septembra 2017 v Bratislave. Foto: TASR/Martin Baumann

Bratislava 7. septembra (TASR) – Je to proces, ktorý stále beží. Predseda SNS Andrej Danko takto odpovedal na otázku, aký bude postup národniarov pri odvolávaní ministra práce, sociálnych vecí a rodiny Jána Richtera (Smer-SD). O definitívnom stanovisku strany má Danko informovať dnes o 14.00 h.

Dovtedy chce predseda SNS využiť čas na to, aby sa stretol s koaličnými partnermi Robertom Ficom (Smer-SD) a Bélom Bugárom (Most-Híd). "Chcem si vyjasniť naše postoje v rámci koalície," uviedol Danko. Na poludnie ho čaká stretnutie s poslaneckým klubom SNS. "Keď si vypočujem všetky názory, oznámim vám stanovisko strany," uviedol smerom k novinárom.

Ako dodal, "to celé je o tom, ako sa Slovensko má vyvíjať ďalej, kde sú hranice, za ktoré SNS v koaličnej koexistencii nemôže zájsť".

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.