Chivas Regal aj tento rok partnerom EY Podnikateľ roka

Foto: MCC PRofessionals / Chivas Regal

Bratislava 8. septembra (OTS) - Úcta k spoločensky zodpovednému podnikaniu je mimoriadne dôležitá aj pre značku Chivas Regal, ktorá bude partnerom tejto prestížnej súťaže aj tento rok. V septembri 2017 bude na Slovensku vyhlásený už jej 12. ročník, záštitu nad ním prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska.

Súťaž EY Podnikateľ roka SR pravidelne oceňuje najlepších podnikateľov – takých, ktorí podnikajú čestne a zodpovedne, a nehľadia pritom len na seba. Myšlienka spoločensky zodpovedného podnikania nie je sezónnou záležitosťou ani u partnera súťaže, značky Chivas Regal. Už na začiatku 19. storočia v škótskom Aberdeene zakladatelia značky - bratia James a John Chivasovci rýchlo prišli na to, že vďaka peniazom, ktoré im ich úspešný biznis priniesol, môžu pomáhať tam, kde je to skutočne potrebné. A svojou troškou prispievať k tomu, aby sa svet menil k lepšiemu. Práve odtiaľ pramení súčasný claim značky „Win the right way“, prostredníctvom ktorého chce povzbudiť všetkých, aby nezabúdali žiť a víťaziť tým správnym spôsobom. Aj preto je Chivas Regal už druhý rok partnerom prestížnej súťaže, ktorá oceňuje ľudí s rovnakou filozofiou.

O víťazovi súťaže EY Podnikateľ roka rozhoduje porota, ktorá berie do úvahy nielen finančné výsledky jeho podnikania, ale aj podnikateľského ducha, osobnostný vplyv, zmysel pre inovácie a celoštátny i globálny dosah. Teda všetko to, čo je vyjadrené vo filozofii „Win The Right Way“.

Už viac ako dve storočia vyrábame celosvetovo oceňovanú prémiovú whisky a ostávame verní odkazu našich zakladateľov. Pre mnohých ľudí je práve prípitok škótskou Chivas Regal momentom oslavy podnikateľského úspechu a každého podnikateľa, ktorý dosahuje úspech v duchu „Win The Right Way“ si hlboko vážime. Zotrvaním v partnerstve so súťažou EY Podnikateľ roka chceme len podčiarknuť, že filozofia postavená na podnikateľských víťazstvách má hlbší zmysel – avšak len vtedy, keď nie je najmenší dôvod na pochyby, akým spôsobom sme tieto víťazstvá dosiahli,“ hovorí brand manažér Matúš Kollár zo spoločnosti Pernod Ricard Slovakia, ktorá je jej oficiálnym distribútorom pre slovenský trh.

História súťaže EY Podnikateľ roka siaha až do roku 1986, kedy ju ako prvú súťaž svojho druhu vyhlásila spoločnosť EY v USA. A meradlom podnikateľského úspechu zostala dodnes. Víťazi regionálnych súťaží, ktoré prebiehajú v 60 štátoch sveta, sa každoročne stretnú v celosvetovom finále v Monte Carle. EY Svetovým podnikateľom tohto roka sa stal kanadský podnikateľ Murad Al-Katib zo spoločnosti AGT Food and Ingredients Inc., EY Podnikateľom roka 2016 Slovenskej republiky sa stal Jozef Klein a spoločnosť Asseco Central Europe, a. s.. Titul EY Technologický podnikateľ roka 2016 získal Ján Lunter, spoluzakladateľ spoločnosti Innovatrics, s.r.o..

V septembri 2017 bude na Slovensku vyhlásený už 12. ročník súťaže a záštitu nad ním prevzal prezident Slovenskej republiky Andrej Kiska. Chivas Regal je partnerom už po druhý raz.

Súťaž EY Podnikateľ roka nám už tradične dokazuje, že ani Slovensku nechýbajú podnikateľské osobnosti, ktoré pracujú na tom, aby menili spoločnosť k lepšiemu. Sme radi, že pri tom môžeme spolupracovať aj so značkou Chivas Regal, ktorá si tieto hodnoty cení rovnako ako my,“ dodáva Matej Bošňák, vedúci partner EY v Slovenskej republike.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.