BANSKÁ BYSTRICA ONLINE: Hlasovanie v kraji sleduje celé Slovensko

Na snímke pohľad na Námestie SNP v Banskej Bystrici. Foto: TASR/Branislav Račko

Banská Bystrica 4. novembra (Teraz.sk/TASR) - V Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) vo voľbách do vyšších územných celkov, ktoré budú 4. novembra, kandiduje 383 ľudí na 49 poslaneckých kresiel v Zastupiteľstve BBSK. Toľko ich figuruje v zoznamoch zaregistrovaných kandidátov pre 13 obvodov BBSK.

VŠETKY VOLEBNÉ ONLINY NÁJDETE TU

Teraz.sk sleduje voľby v Banskobystrickom samosprávnom kraji ONLINEE.

10:50
Voľby do vyšších územných celkov v Banskobystrickom samosprávnom kraji sú zatiaľ pokojné, volebné miestnosti v kraji otvorili načas, nikto zatiaľ nehlásil žiadne problémy.

9:35
V okresoch Lučenec, Rimavská Sobota a Revúca na juhu Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) sa voľby začali bez problémov a všetky volebné miestnosti boli otvorené načas.

8:10
V 15 obciach volebného obvodu Banská Štiavnica je 24 okrskov. O priazeň voličov sa tu uchádza osem kandidátov na post poslanca Banskobystrického samosprávneho kraja. V krajskom parlamente bude záujmy miestnych hájiť jeden z nich.

8:02
Na strednom Pohroní sa voľby do vyšších územných celkov začali bez problémov.

7:00
Volebné miestnosti v Banskobystrickom samosprávnom kraji sú otvorené. Obyvatelia kraja môžu hlasovať do 22:00 hod.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.