Najvyššie zhodnocuje vklady J&T Banka

Najvyššie zhodnocuje vklady J&T Banka Foto: J&T BANKA, a.s.

Bratislava 7. novembra (OTS) - ,,V uplynulom období sme zaznamenali obrovský úspech v ponuke iných, menej konzervatívnych možností investovania. Pri súčasnej výške úrokových sadzieb je prirodzené, že klienti hľadajú možnosti vyššieho zhodnotenia a my sme na to vedeli zareagovať našou ponukou investičných príležitostí,“ komentuje situáciu Anna Macaláková, riaditeľka J&T Banky. ,,Zároveň sme ale pochopili, že niektorí klienti sú opatrnejší, volia najprv konzervatívnejšie a jednoduchšie produkty a až po určitom čase a získaní skúsenosti vstupujú s nami aj do ďalších foriem investovania. Chápeme to a preto chceme mať aj pre týchto klientov najatraktívnejšiu ponuku na trhu,“ vysvetľuje ďalej.

,,Pri očakávanom zvýšení inflácie, obmedzení kvantitatívneho uvoľňovania Európskou centrálnou banku a s tým spojeným posunom trhových úrokových sadzieb na vyššie úrovne v nasledujúcom období, J&T Banka už s predstihom zvyšuje svoje úročenie termínovaných vkladov,“ dodáva riaditeľka J&T Banky.
Nové úrokové sadzby J&T Banky na termínované vklady začínajú na úrovni 1,2 % p.a. pri ročnej viazanosti a plynule stúpajú až na 2 % p.a. pri viazanosti na 3 až 5 rokov (platné k dátumu 6.11.2017). Minimálny vklad je 10.000 EUR a účet je bez poplatkov.

Lehota viazanosti
Nová úroková sadzba
1 rok 1,20 % p.a.
2 roky 1,60 % p.a.
3 roky 2,00 % p.a.
4 roky 2,00 % p.a.
5 rokov 2,00 % p.a.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.