FOTO: V Dunajskej Strede hasili v noci úmyselne zapálené autá

Ilustračná snímka. Foto: TASR/KR HZ Bratislava

Dunajská Streda 27. decembra (TASR) – Úmyselne zapálené osobné autá hasili v noci na stredu hasiči v Dunajskej Strede. Informoval o tom vedúci oddelenia operačného riadenia Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru SR v Trnave Martin Krajčovič.

Úmyselne zapálené osobné autá hasili v noci na stredu hasiči v Dunajskej Strede. Prvý požiar dvoch vozidiel bol ohlásený pred 1.30 h na Krátkej ulici a za necelú polhodinu druhý na ulici Ružový háj. Príčinou vzniku požiaru v oboch prípadoch bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Prvý požiar si majiteľ zlikvidoval ešte pred príchodom hasičov. Predbežná škoda na vozidlách bola v prvom prípade vyčíslená na 4000 eur a v druhom 15.000 eur. V Dunajskej Strede 27. decembra 2017. Foto: TASR - KR HaZZ Dunajská Streda

Prvý požiar dvoch vozidiel bol ohlásený pred 1.30 h na Krátkej ulici a za necelú polhodinu druhý na ulici Ružový háj. “Príčinou vzniku požiaru v oboch prípadoch bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Prvý požiar si majiteľ zlikvidoval ešte pred príchodom hasičov,” povedal Krajčovič. Predbežná škoda na vozidlách bola v prvom prípade vyčíslená na 4000 eur a v druhom 15.000 eur.

Úmyselne zapálené osobné autá hasili v noci na stredu hasiči v Dunajskej Strede. Prvý požiar dvoch vozidiel bol ohlásený pred 1.30 h na Krátkej ulici a za necelú polhodinu druhý na ulici Ružový háj. Príčinou vzniku požiaru v oboch prípadoch bolo úmyselné zapálenie neznámou osobou. Prvý požiar si majiteľ zlikvidoval ešte pred príchodom hasičov. Predbežná škoda na vozidlách bola v prvom prípade vyčíslená na 4000 eur a v druhom 15.000 eur. V Dunajskej Strede 27. decembra 2017. Foto: TASR - KR HaZZ

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.