Pre dážď je dohľadnosť do 100 metrov v Bratislave a pri Východnej

Ilustračná snímka. Foto: TASR/Jakub Kotian

Bratislava 16. marca (TASR) – Pre silný dážď je dohľadnosť do 100 metrov v Bratislave a v okolí Východnej. Informuje o tom Slovenská správa ciest na svojom webe.

Všetky sledované diaľničné úseky a rýchlostné cesty na území SR sú zjazdné, povrch vozoviek je vlhký až mokrý. Cesty I., II. a III. triedy sú zjazdné. Povrch vozoviek je prevažne vlhký až mokrý, na strednom a východnom Slovensku miestami pokrytý vrstvou čerstvého, kašovitého až utlačeného snehu do troch centimetrov.

Horské priechody sú zjazdné, povrch vozoviek je vlhký až mokrý, okrem horských priechodov Čertovica, Vernár a Dobšiná, kde je miestami čerstvý až kašovitý sneh do dvoch centimetrov a horský priechod Herlianske Sedlo, kde je miestami utlačený sneh do dvoch centimetrov.

Na ceste II/537 Podbanské - Tatranská Polianka je miestami zľadovatený sneh. Horský priechod Šútovce (cesta III/1774) je uzatvorený pre vozidlá nad desať metrov dĺžky.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.