Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste

Ilustračná snímka Foto: TASR/Branislav Račko

Dunajská Streda 21. júla (TASR) – Dunajskostredské leto, ktoré odštartovalo tento týždeň, prinesie ešte päť žánrovo rôznorodých letných kultúrnych podujatí. Všetky sa uskutočnia pred Mestským kultúrnym strediskom Benedeka Csaplára v Dunajskej Strede.

Podujatia sú na programe v piatky podvečer, iba jedno predstavenie sa koná v stredu, informovalo mesto. Koncerty začínajú vždy o 18.00 h, zastrešuje ich priamo mesto Dunajská Streda a sú bezplatné.

Koncom mesiaca 27. júla vystúpia v rámci koncertu s názvom Hudba musí znieť žiaci Márie Farkašovej. Tretieho augusta bude patriť pódium hercom Divadla Rivalda, ktorí uvádzajú program pod názvom Riviéra. Desiateho augusta bude na programe Folklórny koncert, na ktorom vystúpia spevácke súbory Tiszta Forrás, Csallóközkürti Népdalkör, Nyékvárkonyi Népdalkör, kapela Pántlika a Zuzana Ladzianska Pilátová.

Country melódie v podaní kapely Old Country Boys zaznejú v stredu 15. augusta. Na 31. augusta je naplánovaný záverečný koncert letných podvečerných kultúrnych podujatí pod názvom "Operetný a musicalový večer". Predstavia sa na ňom Zsuzsa Dóka, László Bősi Szabó, Katalin Kollár, György Derzsi a Judit Kosáry.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR



Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.