V Šamoríne cez letné mesiace vymieňajú elektrické vedenia

Ilustračná snímka Foto: TASR/Pavol Ďurčo

Šamorín 21. júla (TASR) – V Šamoríne počas júla a augusta vymenia niektoré vzdušné elektrické vedenia za podzemné. Práce má Západoslovenská distribučná, a. s., zrealizovať do konca leta. Ide o aktivity prebiehajúce v okolí bývalej synagógy, ktoré sú súčasťou rozsiahlych rekonštrukčných prác.

Ako uviedlo mesto na svojej webovej stránke, obmedzenia sa budú týkať niektorých úsekov, respektíve ulíc – Kováčskej, Cintorínskej, Veternej, Hrnčiarskej a Hlavnej ulice, Bratislavskej cesty a Gazdovského radu. Od deviateho júla sa začalo aj s výmenou starých potrubí verejného vodovodu na Gazdovskom rade.

Práce sa dotknú aj časti miestnych komunikácií, preto treba počítať s uzáverami niektorých ciest a obmedzením dopravy. Na Gazdovskom rade prebieha aj výmena teplovodného potrubia. Spomínané práce majú za cieľ skvalitnenie služieb. Modernizácia inžinierskych sietí zvýši aj hodnotu nehnuteľností v meste.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASRPridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.